Dama Yemek Üretim Catering

168x102

PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

SOLUTION PROVIDER PARTNER

226x70

POLİTİKALARIMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Hammadde temininde, A sınıf markalar ile A sınıf tedarikçilerden ürün alarak, eğitimli personelle gıda tüzüğüne uygun işlemek, tam zamanında ve tam kıvamında sunmak ve sonraki adım olan  atık uzaklaştırma  prosesinde  sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir.

 

HİJYEN POLİTİKAMIZ

 

Dama yemek; üretim öncesinde, üretim sonrasında hijyene büyük önem vermekedir. Şirketimiz; insan sağlığına verdiği önemin bir parçası olarak faatliyetlerini Gıda Mühendisleri yönetiminde gerçekleştiren "Kalite güvence " ve "Hijyen Güvence" departmanlarını kurmuştur. Tesisin genelinde hakim olan hijyen; depolar, pasta imalat alanı, kahvaltı hazırlama , et hazırlama ünitesi, personel kılık kıyafeti ve yemek nakil araçlarına kadar tüm departmanlarda kendini hissettirmektedir.

 

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

 

Kaliteli bir ürün için nitelikli iş gücü gerekir prensibinden hareketle, tüm personelimiz yaptığı işin ciddiyeti ve sektörün getirdiği kurallar ile ilgili periyodik olarak merkezimizde  ve bazen de iş başı eğitimi ile Sizlere daha iyi hizmet için bilinçlendirlimektedir.

 

Firmamız ayrıca İŞKUR İŞ BAŞI EĞİTİM PROGRAMI üyesidir.