Dama Yemek Üretim Catering

168x102

PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

SOLUTION PROVIDER PARTNER

226x70

HAKKIMIZDA

DAMA YEMEK Çorlu  Tesisi ;

 

2.200 m2 arsa içinde, 4 katta toplam 4.000 m2 kapalı alanlı kendi binasında Trakya 'nın en büyük  alanına sahip yemek üretim tesisidir .

 

İçerisinde 15.000 kişi yemek kapasitesine sahip yemek pişirme alanı. klima ile donatılmış sebze hazırlama bölümü, giriş ve çıkışı tamamen ayrı bulaşıkhane, yine giriş ve çıkış ayrı tam donanımlı tüm çeşitlerin içeride üretildiği tatlıhane, tamamen ayrılmış et hazırlama bölümü, sıcaklık değerleri farklı 6 ayrı buzhane ve birbirinden izole edilmiş kuru gıda deposu ile üretimin her aşamasına hazır bir tesistir . Ayrıca yine tamamen ayrılmış, birbirinden bağımsız bayan ve erkek personel tuvaletleri, duşları, soyunma odaları, doktor odası, yönetim katı ve sekreterya bölümlerinden oluşur .

 

Bina dışında ; Kullanım suyu için arıtma tesisi, cihaz ve soğuk depolarımız için jeneratörümüz, LNG doğalgaz tankımız bulunmaktadır.

Dama Yemek başta  Trakya olmak üzere, İstanbul , İzmit ve Yozgat ta verdiği gibi tüm Türkiye de Yerinde Üretim veya Taşıma olarak  hizmet vermek üzere yola çıkmıştır.

 

Firmamız; Gıda Sicil Sertifikası, Gıda Üretim İzni, belgelerine sahip, tüm çalışanlarının sigortalı olduğu, tüm yasal yükümlülüklerine uyan bir üretim merkezi olması yanında hizmet verdiği tüm firmaları 3.şahıs mali sorumluluk sigortası şemsiyesi altında toplayan bir anlayıştadır.